Mersin Bilgisayar Tamiri

Home Mersin Bilgisayar Tamiri

Mersin Bilgisayar Tamiri

Mersin Bilgisayar tamiri deyince çoğunuzun kaşlarının çatıldığını hisseder gibi oluyoruz. Çünkü hepinizin bu konudaki deneyimleri genellikle kötüdür. Sebepleri saymakla bitmeyecek düzeye varabilir. Biz burada belli başlılarını sayarak sizleri anladığımızı göstermek istiyoruz. Bununla birlikte bu tip deneyimleri olmayanları da önceden uyarmış olalım. Teknolojiyi takip etmeyen bir firmaya gitmiş olabilirsiniz. Bu tip firmalar çoğunlukla eski usul yöntemlerle tamir ve bakım yapmaktadırlar. Üstelik kullandıkları cihazlar genellikle hassas elektronik cihazları tamirden uzaktır. Bu tip firmalar, genellikle ikinci el yedek parça montajı yapmaktalar. Çoğunlukla bu tip Mersin Bilgisayar Servisi müdahaleleri çeşitli olumsuz neticeleri beraberinde getirmektedir. Genel bir taramadan geçmeden yapılan müdahaleler, cihazda sonradan meydana gelebilecek sorunlar önceden kestirilemediği için sizi o firmanın yolunu ezberlemenize neden olmakta.

Mersin Bilgisayar Hastanesi +90 324 237 10 88

Mersin Bilgisayar tamiri konusunda bu tip deneyimler siz değerli müşterilerin bu konuda sürekli para harcamasına neden olmakta. Dolayısıyla hem sürekli bozulan cihazlar siz değerli müşterileri canından bezdirirken hem de cüzdanınıza zarar vermekte. Üstelik de bilgisayarınızdan kaynaklanan sorunlardan dolayı onların sunduğu nimetlerden de yeterince yararlanamayacaksınız. Gözde bilgisayar bu tip sorunlar yaşayan müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunmakta. Herkesin kesesine uygun kampanyalar düzenliyoruz. Üstelik diğer firmaların uyguladığı yüksek fiyat politikalarından sizi tamamen uzaklaştırıyoruz. Biliyoruz ki, siz müşterilerimiz hem kaliteli bir yaşamı hem de hizmetlerin uygun fiyatlı olanını hak ediyorlar.

Mersin bilgisayar tamiri

Mersin bilgisayar tamiri

Mersin Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar tamiri konusunda avantajlı sonuçlar elde etmenize imkan tanıyacak bir diğer faktör elbette ki verdiğiniz cihazın kalibrasyon ve testlerinin yapılmasıdır. Bu Mersin bilgisayar tamiri işleminin kalıcılığını sağlayacaktır. Hepimiz biliyoruz ki, ikinci el yedek parçalar tamirden bir süre sonra cihazın diğer parçalarında işlevsel bozukluklara yol açabilmektedir. Müşteri aynı firmaya başka bir sorunla sıklıkla uğramaktadır. Oysaki buna hiç gerek yok. Mersin Bilgisayar tamiri servisinde takılacak orijinal yeni yedek parçadan sonra böyle bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz neredeyse sıfıra inecektir. Üstelik cihazınız kalibrasyon ve testlerden geçirildiği için başka sorunlar için önlem sorun daha büyümeden alınacaktır. Mersin Bilgisayar tamiri alanında bu çok önemli bir ayrıntıdır. Biz bu ayrıntıyı burada sizlerle paylaşmak istedik.

Bilgisayar tamir Servisinde öncü ve pazar lideri olan şirketimizde arıza tespit ücreti bulunmamaktadır.Ücretsiz arıza tespit politikası bulunan şirketimizde size verilen fiyatı kabul etmemeniz halinde cihazınızı iade ediyor ve sizden herhangi bir teknik servis ücreti ALMIYORUZ.Genellikle bazı firmalar herhangi bir işlem yapmasalar bile teknik servis ücreti ,arıza tespit ücreti ve bunun gibi usta ücreti şeklinde ücretler talep ederken Gözde Bilgisayar Teknik servis Müşterinin kabul etmediği yada yada yapılamayan cihazlardan herhangi bir arıza tespit ücreti alınmaz.FİRMAMIZADA MÜŞTERİLERİMİZ ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ İMKANINI BULMAKTADIR.

Notebook Servisi Konusunda Servisimiz Hizmet vermektedir.Buz hizmettlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir,detaylı bilgi alabilirsiniz.