Mersin Laptop Servisi

Home Mersin Laptop Servisi

Mersin Laptop Servisi

Mersin Laptop servisi olarak sık karşılaştığımız pek çok sorun mevcuttur. Bunların başında ekranın arka ışığının çalışmaması, ekranda loş ve karanlık görüntüler, kırık ekran, dikey çizgiler, ekran titremesi gibi sorunlar yer almaktadır. Son teknolojiden yakından takip eden personelimiz en kısa sürede çözüme müdahil olmakta acil çözümü ayağınızın altına sermektedir. Bunun için acil müdahale birimlerimiz mevcuttur. Bu birimlerimiz en kompleks konularda dâhi gerekli esnek çalışma koşullarına sahiptir. Öte yandan şayet Mersin Laptop servisine bilgisayarlarınızı teslim ederseniz size kargo emniyeti de sağlıyoruz. Mersin Laptop servisi olarak diğer firmalar gibi sizi sürprizlerle karşı karşıya bırakmıyoruz. Yani cihazı onarılmış yahut bakılmış beklerken bozuk çıkması gibi bir tatsızlık yaşamakla karşı karşıya kalmayacaksınız sayemizde.

 

+90 324 237 10 88

 

Gözde bilgisayar olarak gönderdiğiniz cihazların parça değişimi konusunda da sıfır sorun sunuyoruz. Mersin Laptop servisimiz çoğu zaman cihaz müdahalelerini müşterimizin yanında, müşterimiz çayını, kahvesini yudumlarken gerçekleştirmekte. Tabii ki sizin onayınız bizim için görevdir ilkesi çerçevesinde çalışmaktadır. Bu nedenle sorunu açık bir biçimde size anlattıktan sonra onayınıza başvurmaktadır. Gözde bilgisayar olarak işlerimizde kalite kadar hızı da önemsemekteyiz. En kompleks işlerimizi dahi maksimum üç yada dört iş günü içerisinde neticelendirmekteyiz. Bununla birlikte müşterilerimize ikram olarak yaptığımız cihaz muayenelerinden hiçbir şekilde ücret almamaktayız. İşe başlamadan önce de bir kayıt formunda yaptığımız işlemleri kalem kalem kayda geçerek müşterimizin güvenini kazanmaktayız.

mersin laptop servisi

mersin laptop servisi

Mersin Laptop Servisi

Mersin Laptop servisimiz laptop menteşe kırılmaları, laptop yüzeyinde çatlamalar başta olmak üzere pek çok alanda iddialıdır. Bunların başında laptop anakart tamiri, laptop şarz adaptörü tamiri, laptop bilgi kurtarma ve format atma, laptop ekran tamiri gibi konularda da iddialıdır. Mersin Laptop servisinin üstlendiği diğer işlemler de işletim sistemi kurulumu, laptop sürücüsü yükleme, laptop ekranında çizgisel problemleri ortadan kaldırma, laptop ekran ışığı sorunlarını giderme, laptop speaker arızasını giderme, laptop harddisk yedekleme, laptop ana kart bağlantı noktası tamiri sayılabilir. Bilgi teknolojileri konusundaki iddiamızı yenilikleri yakından takip etmeye borçluyuz. Bu çabamızı web sitemizi yakından takip ederek görmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken konuya ilgili olmak ve merak güdüsüyle hareket etmektir.