Siemens Laptop Tamiri

Siemens Laptop Tamiri

Siemens Laptop Tamiri 

Siemens laptop servisi 

Siemens laptop format mersin

Mersin laptop servisi

Mersin laptop tamiri

Siemens laptop yedek parçaları Mersin

 Bilgisayar Tamiri

Siemens laptop ekran değişimi Mersin

Siemens klavye tamiri mersin
 Mersin genelinde bilgisayar tamir servisi hizmetimiz garantili bir şekilde mevcuttur.

Pozcu Laptop Servisi

Yenişehir BilgisayarTamiri

Mezitli Siemens Servisi

 

Servis Merkezimize getirilen ürünlerin Hepsi önce Bilgisayar kayıt yapılarak ilgili  teknik Personele iş Emri atanır.

Detaylı şekilde incelenen bilgisayarınızın arıza tespit aşamasına geçilmesi için ileri düzey test cihazlarına bağlanır.

Test Cihazlarına bağlanan Bilgisayarınızın  gerekli verilerileri Teknik Ekibimiz tarafından incelenilerek arızanın nereden kaynaklandığı kesin olarak bulunur. Tabii Bu arıza kodlarını iyi derecede eğitim görmüş teknik personellerimiz tarafından okunur. Grekli incelemeleri yapan teknik Personellerimiz Fiyat çıkartılması için İlgili bölüme aktarır. Muhasebe , arızayı  fiyatlandırdıktan sonra müşterimize fiyat vermek üzere telefon açar veya sms gönderir fiyatı kabul eden müterilerin onayı sonrasında onarıma alınan cihaz onarım bittikten sonra müşteriye teslim edilir.

Onaylanmamış hiç bir cihazdan arıza tespiti alınmaz.

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenlik bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri bir web sitesi tasarımı yaratmak.

 

Siemens Laptop  tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook’unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 – 7 iş gününü bulmaktadır.

Mezitli Bilgisayar Servisi Olarak Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar-donanım satışı, Laptop tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz

+90 324 237 10 88

 

siemens laptop tamiri

siemens laptop tamiri